O mnie

Wprowadzając w Życie Kreatywne Pomysły

Witam!

Nazywam się Joanna, jestem założycielką firmy JP Design Corner, która zajmuje się pomocą małym firmom i przedsiębiorcom w budowaniu ich marki oraz stron internetowych w tym stron wielojęzycznych.

W ciągu ostatnich 10 lat w branży projektowania graficznego oraz stron internetowych stałam się specjalistą w różnych aspektach promocji social media i tworzenia skutecznego wizerunku online.

Realizuję kreatywne pomysły wykorzystując swoje umiejętności do tworzenia renomowanych marek dla firm. Moją misją jest dostarczanie estetycznych, stylowych i funkcjonalnych projektów moim klientom. Tworzę projekty wywierające trwałe wrażenie na odbiorcach.

“Lubię pomagać klientom docierać do każdego zakątka świata i rozwijać ich działalność poza granicami dzięki atrakcyjnym wielojęzycznym projektom.”

Dlaczego warto ze mną pracować?

Z pasją tworzę rzeczy funkcjonalne i estetyczne. Łączę swoje umiejętności techniczne, doświadczenie w marketingu ze swoją stronę artystyczną (kreatywną). Mam duże doświadczenie w projektowaniu graficznym i tłumaczeniach językowych. Dostarczam produkt i treści o wysokiej jakości, atrakcyjne dla międzynarodowej publiczności. Lubię pomagać klientom docierać do każdego zakątka świata i rozwijać ich działalność poza granicami dzięki atrakcyjnym, wielojęzycznym projektom.

Dowiedz się więcej o moich ostatnich projektach.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

  • Projektowanie graficzne
  • Tworzenie stron internetowych
  • Projekty tłumaczeniowe
  • Tworzenie filmów i animacji
  • Grafiki social media

Jeśli podoba się Państwu styl jaki prezentuje w swoich projektach, lub macie Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu.